Newsletter

Spacák mumie 90 x 190


Spací pytel neboli spacák, ve kterém vám zima nebude. Náplní spacáků je ručně drané husí peří a husí prachové peří. Naše spací pytle jsou maximálně komfortní díky výborným termoizolačním vlastnostem peří, vysoké kvalitě zpracování a výborně použitým materiálem, jímž je šusťákovina českého výrobce určená výhradně pro péřovou náplň.

Více informací

Cena: 3 250 Kč s DPH
(2 686 Kč bez DPH)


Spací pytel mumie je typ klasického. léty prověřeného péřového spacího pytle, kde je dostatek místa pro nohy, boky i ramena. Vyhovuje tak svými rozměry většině lidí. Je oblíben pro svoji hřejivost, jednoduchost a komfort, který poskytuje.

Provedení: vrchní i vnitřní materiál tvoří kvalitní česká látka na bázi "šusťáku", určená výhradně pro použití s peřím. Prošití je provedeno tzv. horkým švem, kdy je vnitřní látka spojena s venkovní látkou všitou 4 cm vysokou přepážkou, která:

1. odděluje obě vrstvy látek od sebe, takže nemůže dojít k prostydání ve švu ( když jsou vrstvy látek přišity k sobě bez přepážky, peří se nedostane ke švu a spacák v těchto místech prostydá)

2. tyto přepážky tvoří takzvané komory, které jsou naplněny peřím naší úpravy, v ideálním poměru 60:40 (60% ručně draného husího peří, 40% prachového husího peří). Váha péřové náplně je 1,60 kg, spacák je tím dostatečně teplý a zároveň se složí do vaku 35/60 cm.

ÚDRŽBA: lze prát v pračce do 40°C, za použití pracích přípravků vhodných pro peří, vymáchat, neždímat, lehce vymačkat vodu, sušit v sušičce při velmi nízké teplotě, nebo na neslunném místě. Po vysušení je nutné peří důkladně ručně roztřást

Košík  

(prázdný)

Nejprodávanější

  • Polštář Comfort 40 x 40
  • Polštář Comfort 45 x 45
Polštář Comfort 40 x 40
Nadýchaný polštářek pro vaše pohodlí!...
Polštář Comfort 45 x 45
Nadýchaný polštářek pro vaše pohodlí!...
Polštář Comfort 70 x 90
Velmi oblíbený péřový polštář v...
Polštář Elegance 70 x 90
Luxusní nadýchaný polštář klasického...
Dětský polštář Elegance 40 x 60
Ta nejlepší volba do dětské postýlky....

Všechny nejprodávanější