Spacák dekový 90 x 190


Spací pytel neboli spacák, ve kterém vám zima nebude. Náplní spacáků je ručně drané husí peří a husí prachové peří. Tento kvalitní klasicky šitý péřový spací pytel je velmi komfortní, příjemně hřejivý díky výborným termoizolačním vlastnostem peří a je šitý ze šusťákoviny od českého výrobce, která je určena přímo pro peří.

Více informací

Cena: 3 600 Kč s DPH
(2 975 Kč bez DPH)


Dekový spací pytel je typ klasického a léty vyzkoušeného kvalitního péřového spacího pytle ,kde je dostatek místa pro nohy ,boky i ramena .Vyhovuje tak svými rozměry naprosté většině lidí ,Oblíben je zejména pro svoji hřejivost, jednoduchost , a komfort který poskytuje.

Provedení: vrchní a vnitřní materiál tvoří kvalitní česká látka na bázi "šusťáku", která je jednou z nejpoužívanějších v  segmentu těchto lůžkovin. Prošití je provedeno tak zvaným horkým švem , kdy je vnitřní látka spojena s tou venkovní ,přišitou 4cm vysokou přepážkou ,která:

1: odděluje obě vrstvy látek  od sebe , takže nemůže dojít k tzv. prostydání  ve švu ( tj. když jsou vrstvy látek přišity k sobě bez přepážky, peří se nedostane ke švu a spacák v těchto místech prostydá)

2: tyto přepážky rovněž tvoří tak zvané komory ,které jsou plněny peřím naší výroby v ideálním poměru 60:40 ( 60% ručně draného husího peří, 40% husího prachového peří). Váha peří je 1,60 kg, spací pytel je tím dostatečně teplý a zároveň se složí do vaku 35/60 cm.

ÚDRŽBA: lze prát v pračce do 40°C, za použití pracích prostředků vhodných pro peří, vymáchat, neždímat, lehce vymačkat vodu, sušit v sušičce při velmi nízké teplotě nebo na neslunném místě. Po vysušení je nutné peří důkladně ručně roztřást!

Košík  

(prázdný)

Nejprodávanější

  • Polštář Comfort 40 x 40
  • Polštář Comfort 70 x 90
Polštář Comfort 40 x 40
Nadýchaný polštářek pro vaše pohodlí!...
Polštář Comfort 70 x 90
Velmi oblíbený péřový polštář v...
Polštář Elegance 70 x 90
Luxusní nadýchaný polštář klasického...
Polštář Comfort 45 x 45
Nadýchaný polštářek pro vaše pohodlí!...
Dětský polštář Elegance 40 x 60
Ta nejlepší volba do dětské postýlky....

Všechny nejprodávanější