Newsletter

Prodloužená peřina 140 x 220


Klasická česká neprošívaná peřina (neboli duchna či kapna), kterou znali již Vaše rodiče i prarodiče, Vás zaručeně zahřeje. Náplní peřin je ručně drané husí peří z českých hus, jde o čistě přírodní produkt nejvyšší kvality. Ve spojení s kvalitní sypkovinou různých barev, zaručují péřové peřiny jedinečné pohodlí, vysokou kvalitu a hlavně TEPLO.

Více informací

Vybrat barvu:

Cena: 3 450 Kč s DPH
(2 851 Kč bez DPH)


POUŽITÍ:hodí se zejména do pravých venkovských stavení a chalup,kde je kladen velký důraz na tradici,kvalitu,pohodlí a teplo.

SLOŽENÍ:sypkovina andrepa s úpravou StříbroAktiv od tradičního českého výrobce.

VÁHA:péřová nápln 4,0kg+sypkovina 1,0kg=5,0kg

ÚDRŽBA:Naše výrobky doporučujeme často větrat.POZOR ne však na ostrém poledním slunci,které peří spaluje a tím znehodnocuje.Nejprospěšnější je 8.-10.hodina dopolední,nebo17.-19.hodina odpolední,kdy slunce peří pouze prohřeje,ale nezničí.

POZOR:Neprat v pračce ani nesušit v sušičce!Po opotřebování výrobku,což je podle je podle péče od 2 do 10 let,Vám jej rádi obnovíme.Tj.peří znovu vypereme a naplníme do nové Vámi vybrané sypkoviny z aktuální nabídky.Takto u nás můžete péřovou lůžkovinu obnovovat prakticky do nekonečna.Při splnění našich doporučených pokynů,Vám bude náš výrobek sloužit dobře k Vaší i naší spokojenosti,dlouhou řadu let.

Košík  

(prázdný)

Nejprodávanější

  • Polštář Comfort 40 x 40
  • Polštář Comfort 45 x 45
Polštář Comfort 40 x 40
Nadýchaný polštářek pro vaše pohodlí!...
Polštář Comfort 45 x 45
Nadýchaný polštářek pro vaše pohodlí!...
Polštář Comfort 70 x 90
Velmi oblíbený péřový polštář v...
Polštář Elegance 70 x 90
Luxusní nadýchaný polštář klasického...
Dětský polštář Elegance 40 x 60
Ta nejlepší volba do dětské postýlky....

Všechny nejprodávanější