Newsletter

Dětský polštář Comfort 40 x 60


To nejlepší pro vaše děti. Velmi oblíbený péřový polštář, který vhodně doplní naši dětskou péřovou přikrývku, je k dostání v mnoha barevných odstínech.  Jeho náplní je ručně drané husí peří a je vyroben z velmi kvalitní 100% bavlněné sypkoviny, tudíž se jedná o čistě přírodní produkt nejvyšší kvality.

Více informací

Vybrat barvu:

Cena: 350 Kč s DPH
(289 Kč bez DPH)


POUŽITÍ: polštář je spolu s péřovou přikrývkou vhodný do postýlek pro miminka, batolata i odrostlejší caparty. Díky svým úžasným teplotním vlastnostem udržují péřové přikrývky a polštáře přirozené teplo a vytváří ideální podmínky pro zdravý spánek.

SLOŽENÍ: sypkovina andrepa s úpravou StříbroAktiv od tradičního českého výrobce

peří z 60% husí drané a ze 40% husí prachové, námi ošetřené praním= mokrou cestou  zbavené nečistot, roztočů a prašnosti

VÁHA: 0,40kg

ÚDRŽBA: doporučujeme často větrat, NIKDY však ne na ostrém poledním slunci, které peří spaluje, ideální je větrat mezi 8. a 10. hodinou ranní a mezi 17. a 19. hodinou odpolední, kdy slunce peří prohřeje, ale nespálí.

POZOR. neprat v automatické pračce a nesušit v sušičce! Po opotřebování výrobku, což je podle péče 2-10 let, vám jej znovu rádi obnovíme tj. peří vypereme a naplníme do nové, vámi zvolené sypkoviny, z aktuální nabídky. Takto u nás můžete péřové výrobky obnovovat takřka do nekonečna. Při splnění našich doporučených pokynů vám bude náš výrobek sloužit k vaší i naší spokojenosti dlouhou řadu let.

Košík  

(prázdný)

Nejprodávanější

  • Polštář Comfort 40 x 40
  • Polštář Comfort 45 x 45
Polštář Comfort 40 x 40
Nadýchaný polštářek pro vaše pohodlí!...
Polštář Comfort 45 x 45
Nadýchaný polštářek pro vaše pohodlí!...
Polštář Comfort 70 x 90
Velmi oblíbený péřový polštář v...
Polštář Elegance 70 x 90
Luxusní nadýchaný polštář klasického...
Dětský polštář Elegance 40 x 60
Ta nejlepší volba do dětské postýlky....

Všechny nejprodávanější